Datatalks toplantılarımızın 5.sinde , konuğumuz Tim Danışmanlık‘dan, aynı zamanda “Blokzincir, Kripto Paralar, Bitcoin – Satoshi Dünyayı Değiştiriyor” kitabının eş yazarı Dr.Vedat Güven ile son yılların en popüler teknoloji alanlarından biri olan Blockchain ve buna bağlı olarak Kripto paraların altyapısını, gelişim sürecini ve sosyal-ekonomik etkilerini konuşacağız.

DataTalks toplantıları, veri işleme, veri bilimi, big data ve yapay zeka vb. alanlarda çalışan profesyoneller, akademisyenler, öğrenciler ve kendisini bu alanda geliştirmek isteyen bireyleri bir araya getirerek, güncel gelişmelerin tartışılabileceği , bilginin geniş kitlelere yayılmasını sağlayacak, üretken bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

Toplantılarımıza katılım ücretsiz olup, herkese açıktır. Kontenjan kısıtlı olduğundan, aşağıdaki katılım formuna tıklayarak kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

 

Yer : Online – Zoom Meeting

Tarih : 08.10.2020

Saat :   19:00 (CET)- 20:00(TSİ)

Dr. VEDAT GÜVEN

Mühendis kökenli hazineci, hem de “hard-core” hazineci yani FX-Dealer olarak kariyerine başladı. 10 yıllık bankacılık tecrübesi üzerine 1999’dan itibaren de Tim Danışmanlık’ın kurucu ortağı olarak 20 yıldır eğitim ve danışmanlık yapmakta. Yeditepe, Bilgi, Bahçeşehir ve İstanbul Üniversitelerinde hocalık yaptı.

1967 İstanbul doğumlu olan Vedat Güven, İst Atatürk Fen Lisesi ilk mezunudur. Boğaziçi Ünv’de Elektrik-Elektronik Mühendisliği ardından Ekonomi Master’ı ve sonra da Marmara’da Bankacılık Doktorası yaptı. Aynı zamanda “Blokzincir, Kripto Paralar, Bitcoin – Satoshi Dünyayı Değiştiriyor” kitabının da eş yazarıdır.